Liga deskových her – městský turnaj 2022

Městský turnaj deskových her se uskuteční v pátek 2. prosince 2022 v již tradičních prostorách radnice Brno-střed (Dominikánská 2). Vchod v levém rohu přes nádvoří, stejně jako na minulých turnajích bude cesta označena šipkami.

Každá škola zapojená do projektu může přivést na turnaj až 4 své zástupce. Ideálně dva z prvního a dva z druhého stupně. O nominacích hráčů na turnaj rozhodují jejich školy. Doporučujeme například vedení dlouhodobého žebříčku školní ligy, případně malý, školní turnaj, jehož vítězové se kvalifikují na městský turnaj.

Akce bude opět celodenní (8:00 – 13:00) se zajištěným drobným občerstvením. Po celou dobu turnaje bude pro všechny účastníky turnaje volně k dispozici citronáda a po 12. hodině dostanou všichni malou svačinu. Všichni kvalifikovaní hráči dostanou na památku tričko a stylovou jmenovku (placku).

Podrobný rozpis naleznete níže v PDF souboru.